Rozë

Agnesa Vuthaj vishet me fustan të gjatë, kaq bukur po i rri

Autori: Gazeta inFokus 22:42 | 22 May 2020

Agnesa Vuthaj është modelja më e njohur kosovare.

Ajo është tash e disa vite një prej më të pëlqyerave nga publiku

Në foton e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan të gjatë dhe po duket tejet bukur.

Të tjera