Rozë

Agnesa Vuthaj kurrë nuk është shfaqur më provokuese

Autori: Gazeta inFokus 22:50 | 20 May 2020

Missi e modelja Agnesa Vuthaj, vajza që ka ka shkëlqyer në një mori spektaklesh bukurie, ku edhe është shpërblyer, ka ardh me një set të ri fotografik.

Agnesa, zeshkanja e rreshkur, tani është bërë bjonde dhe në fotot e fundit është pak jashtë hijes së saj të zakonshme.

Agnesa, vjen e veshur me një linjë fustanesh ndryshe dhe dukshëm më joshëse në secilen pozë të lansuar

Nuk dihet ende asgjë konkrete rreth jetës private të bukuroshes kosovare.

Të tjera