Lajme

Agim Veliu vjen në seancën për presidentin

Autori: Gazeta inFokus 19:47 | 03 April 2021

Tashmë në sallën e Kuvendit të Kosovës kanë filluar të hyjnë deputetet e kuvendit, shkruan Gazeta Infokus.

Tashmë në sallë ka arritur edhe Agim Veliu, i cili ka qenë në vazhdimësi kundër zgjedhjes së Vjosa Osmanit presidente dhe kundër pjesëmarrjes së LDK-së në seancë dhe në votimin e saj për presidente.

Nuk dihet nëse Veliu do të qëndrojë në sallë gjatë votimit të Vjosa Osmanit për presidente./Gazeta Infokus/

Të tjera