Lajme

Agim Aliu premton shumëfish më shumë angazhim për të gjelbrën

Autori: Islam Morina 22:54 | 25 September 2021

Kandidati i Partisë Demokratike të Kosovës, për kryetar të Ferizajt, Agim Aliu, ka premtuar shumëfishim të angazhimit të tij për gjelbërimin e qytetit në mandatin e ardhshëm.

Aliu është shprehur se ka bërë aq sa kanë lejuar mundësitë dhe aq sa ka mundur në këtë mandat, shkruan Gazeta Infokus.

“Ferizaj i gjelbër, kryetemë e mandatit të ri

Bëmë sa mundëm e na lejuan mundësitë e rrethanat, por shumëfish më shumë do të bëjmë në 1460 ditët e ardhshme, për të gjelbrën 💚 kryetemën që e pret Ferizaj dhe ferizajasit, 4 vitet e ardhshme”, ka shkruar Agim Aliu në Facebook./Gazeta Infokus/

Të tjera