Rozë

Afrona viziton shoqen, shikoni si e pret ajo

Autori: Gazeta inFokus 20:33 | 20 November 2020

Bashkëshortja e Bleros, Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Sot, ajo ka postuar një foto ku tregon se e ka vizituar shoqen e saj.

E shoqja e saj ka përgatitur darkë për Afronën.

Të tjera