Rozë

Afrona uron personin që e ka shoqe , e ka motër dhe nënë

Autori: Gazeta inFokus 16:26 | 18 May 2020

Modelja e njohur Afrona Dika vazhdon të cilësohet si një nga femrat më të bukura, e cila e ruan origjinalitetin duke u shfaqur e thjeshtë dhe tejet elegante.

Pasi kurorëzoi dashurinë me martesë me këngëtarin e njohur Blero-n, ajo arriti të jetë e përfolur për postimet e saj në rrjete sociale që janë të shumta

E pikërisht sot në këtë datë, feston ditëlindjen nëna e saj ku nuk kishte si të mungonte urimi i veçantë i bukuroshes dedikuar asaj.

Duke postuar dy imazhe, ajo zgjodhi fjalët më të bukura për t’ia zbukuruar ditën nënës.

Më poshtë postimi i plotë.

Të tjera