Rozë

Afrona ndryshon pamjen, shikoni si duket tani (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 10:58 | 16 May 2017

Ishte bërë e njohur që nga lidhja e saj me këngëtarin e njohur Blero.

Bëhet fjalë për modelen dhe blogeren e njohur Afrona Dika, transmeton Express.

Përveç lidhjes së saj me këngëtarin e njohur, Afrona është e përfolur shumë për bukurinë dhe stilin e saj të veçantë.

Bukuroshja Dika së fundmi ka bërë një ndryshim të vogël në pamjen e saj.

Ajo ka shkurtuar flokët dhe duket se ky stil i flokëve po i pëlqen edhe vetë asaj dhe duket shumë bukur.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Afrona përmes fotografive që ka postuar në rrjetet sociale.

“Flokët e shkurtra” dhe duke lënë dy emoji të zemrës ishte ky mbishkrimi që kishte lënë Afrona në fotografinë që ka postuar në profilin e saj në Instastory.

Këto ditë Afrona dhe Blero janë duke i shijuar momentet e bukura pranë njëri-tjetrit.

E sigurisht ky ndryshim i ri i pëlqen edhe Bleros.

Se sa bukur duket Afrona me këtë ndryshim që ka bërë shikoni fotografinë më poshtë.

Etiketa:
Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera