Rozë

Afrona ka përgatitur iftarin, shikoni sa e zonja është ajo

Autori: Gazeta inFokus 23:18 | 21 May 2020

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Sot, ajo përmes një videoje ka treguar se çka ka përgatitur për iftar.

E me këtë, Afrona tregon sa e zonja në kuzhinë është ajo.

Të tjera