Rozë

Afrona Dika një bukuri e rrallë

Autori: Gazeta inFokus 22:45 | 20 May 2020

Modelja dhe blogerja e njohur shqiptare, Afrona Dika, është një personazh mjaft i ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme

Bëhet fjalë për foton e saj të fundit, ku Afrona jo rrallë herë ka guxim të shfaqet e gjitha natyrale, krahas femrave tjera që janë mbushur full me botoks.

Ndaj, po ta shikoni këtë imazh do të bindeni se Blero ka ditur se kë të zgjedhë për grua.

Thjesht, një bukuri e rrallë.

Të tjera