Rozë

Afrona Dika ndërron profesion, ja ku do ta shohim

Autori: Gazeta inFokus 10:32 | 10 December 2023

Blogerja shqiptare, Afrona Dika, ka qenë shumë e komentuar gjatë këtij viti për jetën e saj personale.

Ajo prej vitesh jeton në Zvicër, ku ka edhe një biznes, që lidhet me estetikën.

Por, Afronën tani do ta shohim në një fushë tjetër.

-Advertisement-

Ajo do të jetë në rolin e prezantueses pasi ka filluar me një ‘podcast’, në të cilin do të ketë të ftuar të ndryshëm, kryesisht nga diaspora.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Intervistë: Dr. Gorazd Konjanovski – Klinika Zhan Mitrev ka luajtur një rol kyç në vendosjen e themeleve në kardiokirurgji dhe…

Të tjera