Rozë

Afrona bëhet gati për të dal, po duket si zonjë e vërtetë sonte

Autori: Gazeta inFokus 22:59 | 14 September 2020

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Në foton e fundit, Afrona po duket si zonjë e vërtetë.

Të tjera