Lajme

Afrim Gashi zgjidhet kryetar i Kuvendit të Maqedonisë së Veriut

Autori: Gazeta inFokus 16:11 | 28 May 2024

Afrim Gashi është zgjedhur kryetar i Kuvendi të Maqedonisë së Veriut.

Ai u zgjodh me 76 vota pro dhe gjashtë kundër dhe asnjë abstenim.

Afrim Gashi është pjesë e koalicionit VLEN.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
UNI – Universum International College sërish pjesë e Panairit të Edukimit, vazhdon të ofroj studime me standarde amerikane

Të tjera