Rozë

Afërdita Dreshaj me momente intime në shtrat me bashkëshortin

Autori: Gazeta inFokus 22:30 | 13 July 2020

Modelja e këngëtarja e njohur Afërdita Dreshaj ka arritur ti kthejë të gjithë më vëmendje kah ajo që kur zyrtarizoi lidhjen me çekun Jakub Kindl.

Që kur u bashkuan nga çifti kemi pasur foto e video të shumta të cilat ndonjëherë kanë qenë edhe të tepruara duke ndarë edhe momente intime si çift i lumtur

Çdo moment pranë bashkëshortit e shijon në maksimum duke shkruar fjalë të ëmbla për të.

Kësaj radhe duke përdorur rrjetin social “Snapchat” modelja ka publikuar një imazh në shtrat në të cilin u shihet vetëm fytyra.

Këto momente intime tashmë janë bërë të shpeshta nga ajo, dhe janë paksa të tepruara,apo?

Të tjera