Rozë

Afërdita Demaku pozon shtrirë mbi lis

Autori: Gazeta inFokus 17:07 | 14 September 2020

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Afërdita Demaku nuk përton të ndajë imazhe të ndryshme me ndjekësit e saj.

E që nga koha kur u dobësua, duke qenë në top formë imazhet e saj po marrin tejet vëmendje.

Ndonëse është nënë e dy fëmijëve, por fytyra dhe trupi i saj të lënë përshtypjen e një vajze të re.

Madje e tillë po duket edhe në këtë imazh tek sa pozon e shtrirë mbi një lis.

Të tjera