Rozë

Adrola e djegë rrjetin, mbulon gjoksin me flokët kaçurrela

Autori: Gazeta inFokus 20:40 | 24 November 2020

Një nga femrat më të bukura shqiptare padyshim që është Adrola Dushi.

Modelja shqiptare me bukurinë dhe thjeshtësinë që ka iu ka hyrë të gjithëve në zemër

Ndonëse rrugëtimi për tu bërë modele për të s’ka qenë edhe i lehtë, por ja që tani është një nga modelet më të bukura e kërkuara edhe përtej kufijve shqiptarë.

Si zakonisht nga Adrola çdo herë persim fotot më unike ku shpalos bukurinë e pakrahasueshme që ka, edhe së fundmi ajo ka djegë rrjetin me imazhin që ka postuar.

Me flokë dredha siç nuk e kemi parë më herët, modelja mbulon gjoksin e që padyshim u pëlqye mjaft shuam kjo pozë e saj si gjitha tjerat./Kosovarja/

Të tjera