Rozë

Adriana Matoshi po e shijon në maksimum jetën e natës

Autori: Gazeta inFokus 11:32 | 08 May 2022

Aktorja Adriana Matoshi para pak muajsh konfirmoi ndarjen nga futbollisti afrikan, Keith Groeneveld.

Sipas imazheve të fundit aktorja duket nuk po e përjeton shumë rëndë ndarjen.

Në videot e fundit të publikuara në “InstaStory”, aktorja shfaqej duke u argëtuar me miqtë e saj.

E veshur atraktive dhe me grim të lehtë, aktorja dukej shumë e lumtur.

Të tjera