Rozë

Adriana Matoshi për Vjosa Berishën: Prehu në një vend më të mirë engjull

Autori: Gazeta inFokus 15:21 | 23 June 2022

Ka vdekur në moshën 50-vjeçare regjisorja e njohur shqiptare, Vjosa Berisha.

E pikëlluar për ndarjen nga jeta të producentes dhe regjisores është shprehur dhe aktorja Adriana Matoshi.

Në një postim të bërë në Instagram, Matoshi ka publikuar një fotografi të së ndjerës.

“Prehu në një vend më të mirë engjull”, ka shkruar aktorja.

Të tjera