Lajme

Adriana Matoshi: Mjekët thonë se unë jam e sëmurë sepse vuaj nga realiteti

Autori: Gazeta inFokus 16:54 | 04 April 2021

Ka pasur thashetheme se deputetja Adriana Matoshi është e infektuar me koronavirus.

Ajo me anë të një statusi në facebook, ka treguar se ka rezultuar negative pas testimit për koronavirus

Është e turpshme dhe e paprecedant lufta dhe përpjekjet e disa qarqeve për të dëmtuar procesin e formimit të…

Posted by Adriana Matoshi on Sunday, April 4, 2021

Përmes një imazhi në Instagram ajo ka vendosur t’i ironizoi të gjithë ata që hapen thashetheme ndaj saj.

“Mjekët thonë se unë jam e sëmurë sepse vuaj nga realiteti. Kur t’narthin komt, t’nerth krejt trupi, Jay Z”, shkroi ajo në mbishkrimin e imazhit.

Të tjera