Rozë

Adelina Tahiri me stil dhe seksi brenda veturës luksoze

Autori: Gazeta inFokus 22:22 | 18 November 2020

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri, po bën jetë luksoze. Ajo është martuar me një burrë të pasur me të cilin e ka edhe një djalë.

Jeta e saj private ka qenë shumë e komentuar edhe lidhur me faktin se ajo dhe burri i saj kanë një diferencë të madhe në moshë.

Megjithatë dyshja po e shijojnë lidhjen e dashurisë e Adelina po jeton si në përralla.

Këngëtarja së fundmi e ka xhiruar veten brenda veturës luksoze dhe duket me shumë stil dhe seksi.

Të tjera