Rozë

Adelina ‘çmendet’ pas burrit, ja çka bën përsëri

Autori: Gazeta inFokus 19:40 | 24 November 2021

Adelina Tahiri i është distancuar muzikës.

Pas duetit me Anxhelon, ajo nuk ka punuar për ndonjë projekt të ri muzikor.

Dashurinë që ka ndaj bashkëshortit nuk heziton ta shpreh edhe në publik.

Duket se janë distancuar për disa ditë dhe kjo po e mërzit shumë Adelinën.

Ajo publikoi disa imazhe krahas tij në Instastory duke shkruar se i mungon shumë./Indeksonline/

Të tjera