Rozë

Adelina Berisha stolis bredhin, zbukuron dhe vetën

Autori: Gazeta inFokus 23:23 | 22 November 2020

Ajo është një nga këngëtaret më të komentuara në rrjete sociale.

Karriera e saj nis qysh në fëmijërinë e hershme, teksa vazhdon të gëzojë famë.

Është kjo Adelina Berisha, një artiste mjaftë atraktive.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi, ku shfaqet pranë një pishe të vitit të ri.

Por, hijeshinë po ia merr vet ajo, që duket mjaftë e kuruar dhe në formë.

Të tjera