Rozë

Adea Pula: “Shpirti po më digjet me t’pa” (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 14:25 | 02 May 2017

Bukuroshja Adea Pula po qëndron në Itali, nga atje ajo ka shumë mall për më të dashurit e saj.

Ndër ta, asaj po i mungon njeriu më i shtrenjtë, nëna e saj dhe përmes një fotografie të postuar në rrjete sociale ajo është shprehur shumë e mallëngjyer për të ,shkruan lajmi.net.

“Shpirti po më digjet me t’pa” shkruan Adea në Instagram, fjalë këto që ia dedikon nënës së saj, prokurores Laura Pula.

Formula 1 vjen në Artmotion më “i çmendur” se kurrë

Të tjera