Rozë

Ada e “Për’puthen” kapet mat me reperin shqiptar

Autori: Gazeta inFokus 16:39 | 27 September 2021

Ada e Përputhen u fol se ka një lidhje jashtë, por sikur te mos mjaftonte kjo ne rrjet po qarkullon një video e saj me reperin Mato Lale.

Ne fakt video është postuar nga Mato, teksa janë se bashku duke darkuar.

Nuk dihet nëse mes tyre ka patur diçka apo janë thjesht miq.

Ada është bere pjese e sherreve te ndryshme ne Përputhen dhe ne këtë mënyrë ka tërhequr vëmendjen e te gjithëve.

 

Etiketa:

Të tjera