Lajme

Abelard Tahiri nxit opozitën të rrahin tavolinat në Kuvend

Autori: Gazeta inFokus 11:22 | 28 April 2022

Shefi i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike të Kosovë, Abelard Tahiri i ka nxitur deputetët e opozitës që të i rrahin tavolinat, shkruan Gazeta Infokus.

“Hajde, Hajde ma shumë ma shumë”, thoshte Tahiri duke i rrahur tavolinës.

Kjo situatë erdhi si pasojë për të kundërshtuar ministren Albulena Haxhiu, dhe të mos e lëjnë të flasë./Gazeta Infokus/

Të tjera