Lajme

Abdixhiku takohet me drejtorin rajonal të NDI-së, ja për çfarë diskutojnë

Autori: Gazeta inFokus 20:35 | 05 September 2022

Sot Abdixhiku ka pasur një takim të rëndësishëm.

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, ka pritur në takim drejtorin rajonal të NDI-së për Evropën Juglindore, Robert Benjamin.

Sipas njoftimit të LDK’së, Abdixhiku shprehu bindjen se thellimi i bashkëpunimit me këtë organizatë është në interes të LDK-së dhe të Kosovës.

Të tjera