Lajme

Abdixhiku në Gjenevë: Rikthimi i madh i Lidhjes në Mërgatë

Autori: Gazeta inFokus 10:11 | 26 June 2022

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, është duke qëndruar për vizitë në Gjenevë të Zvicrës.

Ai dje është takuar me bashkatdhetarë që jetojnë dhe veprojnë atje, njofton Klankosova.tv.

Abdixhiku me anë të një postimi në Facebook, ka shkruar “Rikthimi i madh i Lidhjes në Mërgatë”.

“Rikthimi i madh i Lidhjes në Mërgatë. Gjenevë, sonte, takim me bashkatdhetarë”, ka shkruar Abdixhiku.

Etiketa:

Të tjera