Lajme

Abdixhiku: Ende po e pres përplasjen e parë Vjosa Osmani – Albin Kurti

Autori: Gazeta inFokus 23:58 | 27 April 2023

Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, ka thënë në emisionin DPT te Fidani në T7 se presidentja nuk është palë në debatin ditor politik dhe i takon asaj të tregojë unitet.

Abdixhiku thotë se në këto kohë përplasjesh të mëdha idesh, është koha që presidentja Vjosa Osmani të flasë.

“Ende po e pres përplasjen e parë të presidentes me kryeministrin”, tha ai.

“Në këtë kohë të temave të mëdha. Ajo duhet të tregojë unitet dhe të flasë. Hajde këto temat e mëdha, po për shëndetësi të paktën, ose për arsim. Pse nuk e ngrit zërin”, shtoi ai.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Intervistë me Prof. Dr. Vasil Iliev – Prolapsi i organeve gjenitale tek gratë

Të tjera