Lajme

Abazi: Halli i Ukajt është që pas të hënës Osmani mund të jetë Presidente

Autori: Gazeta inFokus 23:34 | 10 July 2020

Haki Abazi nga Lëvizja Vetëvendosje ka thënë se halli i Xhavit Ukajt është që pas të hënës Vjosa Osmani është e mundur të jetë edhe Presidentja e Kosovës.

Sipas tij, kjo e bën shpalljen e gjendjes së jashtëzakonshme të pamundur dhe rrjedhimisht zgjedhjet të pakalueshme e shumë të shpejta, njofton Klan Kosova.

“Nuk ka nevojë për komplikim, ditë të mira po vijnë dhe bashkë me to edhe qeveria Kurti”.

Halli i Xhavit Ukaj është që pas të hënës Vjosa është e mundur të jetë edhe Presidentja e Kosovës! Kjo e bën shpalljen e…

Gepostet von Haki Abazi am Freitag, 10. Juli 2020

Të tjera