Lajme

AAK thërret konferencë për media

Autori: Gazeta inFokus 07:53 | 04 April 2022

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës ka thirrur konferencë për media gjatë ditës së sotme.

Kjo është bërë e ditur nëpërmjet një komunikate për media nga kjo parti.

Arsyeja e kësaj konference nuk dihet veçse është bërë e ditur se aty do të flasë kryetari i këtij subjekti politik, Ramush Haradinaj.

-Advertisement-

Konferenca do të mbahet në orën 13:00, në selinë e AAK-së.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Intervistë: Dr. Gorazd Konjanovski – Klinika Zhan Mitrev ka luajtur një rol kyç në vendosjen e themeleve në kardiokirurgji dhe…

Të tjera