Lajme

AAK në konferencë të jashtëzakonshme për media

Autori: Gazeta inFokus 00:34 | 17 May 2017

Valon Tolaj, sekretar organizativ i AAK-së, nuk ka konfirmuar koalicionin parazgjedhor të shumë përfolur në minutat e fundit mes PDK-së, AAK-së e Nismës.

Ai ka thënë se do të ketë shumë shpejt konferencë për media dhe aty do të jepet njoftimi zyrtar.

“AAK mban konference te jashtzakonshme shtypi ne oren 1 ne seline e AAK”, thuhet në një njoftim të fundit të AAK-së.

Etiketa:
Agon Gashi në mesin e 100 Liderëve të Rinj Global: Përzgjedhet në gjeneratën e vitit 2023 nga Forumin Ekonomik Botëror…

Të tjera