Lajme

AAK-ja sot mban konferencë për media

Autori: Gazeta inFokus 07:29 | 04 August 2022

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës (AAK) sot do të mbajë konferencë për media.

Adresimi para gazetarëve nis nga ora 13:00.

Ky subjekt opozitar nuk ka dhënë detaje çka do të trajtohet në këtë konferencë.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Nis bashkëpunimi serioz dhe strategjik midis Comodita dhe JYSK International

Të tjera