Lajme

AAK fton qytetarët ta presin Haradinajn

Autori: Gazeta inFokus 11:06 | 27 April 2017

Nënkryetari i parë i AAK, Ardian Gjini ka thënë se si Aleancë janë shumë të gëzuar për lirimin Ramushit pavarësisht së ky lirim është dashtë të bëhet ma herët.

Gjini i ka falënderuar të gjithë qytetarët e Kosovës, Shqiptarët e  Shqipërisë, Maqedonisë, dhe te Diasporës, raporton Infokusi.com

Janë ftuar që prej orës 19 të gjithë qytetarët të dalin të presin Ramush Haradinaj/INFOKUSI

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
BKT Kosova dhe Komiteti Olimpik i Kosovës nënshkruajnë vazhdimin e marrëveshjes së sponsorizimit për periudhë 10-vjeçare

Të tjera