Lajme

AAK dhe AKR bashkë në zgjedhje ? /FOTO

Autori: Gazeta inFokus 14:04 | 15 May 2017

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj dhe kryetari i Mitrovicës nga radhët e AKR-së, Agim Bahtiri janë parë së bashku në një nga lokalet e kryeqytetit duke biseduar së bashku.

Nuk dihet nëse ky takim ishte i rastësishëm apo Haradinaj dhe Bahtiri kanë biseduar për ndonjë koalicion parazgjedhorë./21Media

Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera