Rozë

A thua a i thonë ndonjë gjë Artes kur e vonon ashensorin duke bërë foto

Autori: Gazeta inFokus 18:32 | 13 September 2020

Modelja dhe aktorja Arta Nitaj po vazhdon të qëndrojë në top formë.

Pavarësisht komenteve të mira që merrë jo rrallë herë ka marrë edhe kritika, sidomos për ekspozimin e tepërt të trupit

Por kjo është Arta. E pandalshme, madje edhe në ashensor gjenë kohë për të marrë poza provokuese.

A thua a ankohen banorët kur ju vonohet ashensori e shkaku është Arta?/

Të tjera