Rozë

A po paralajmëron Noizy bashkëpunim me Taynan?

Autori: Gazeta inFokus 22:10 | 09 July 2024

Një bashkëpunim mes dy reperave pritet të publikohet së shpejti.

Tayna dhe Noizy kanë bashkuar forcat, e si duket po bëjnë gati këngën e verës.

Reperi përmes Instagramit, ka treguar se projekti është drejt finalizimit nga ana vizuele.

-Advertisement-

”Mama dhia juaj Tayna”, ka shkruar Noizy.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Diplomon gjenerata e dytë e studentëve UNIK të UNI-të me diploma të fuqizuara nga Arizona State University

Të tjera