Rozë

A po konfirmohet prishja e miqësisë? Iliri nuk ia uron ditëlindjen Sabianit

Autori: Gazeta inFokus 16:50 | 13 May 2022

Këngëtari Sabiani ka festuar ditëlindjen.

Urime të shumta këngëtari mori nga familjarët, miqtë dhe kolegët, shkruan lajmi.net

Ai disa nga këto urime i hodhi në InstaStory por ajo që vërehej ishte mungesa e urimit nga Iliri.

Të tjera