Rozë

A po bëhet Getinjo baba? Mozzik habit me përgjigjen

Autori: Gazeta inFokus 08:25 | 18 April 2023

Lajmi se Getinjo dhe Vivien po presin fëmijë po vazhdon të komentohet akoma ndonëse ish-banorja e ka mohuar atë.

I ftuar në ‘’Unë dhe ti’’ së fundmi ka qenë Mozzik, vëllau i Getit, i cili nuk shpëtoi nga kjo pyetje nga Fisi, prezantuesi i emisionit.

Mes tjerash ai pyeti Mozzik se a po bëhet vërtetë Getinjo baba, ndërsa përgjigja ishte e habitshme.

‘’Pazha zotin s’e di, vallai s’e di’’, tha Gramozi duke habitur me përgjigjen.

Ndonëse ai u betua askush nuk e beson se vërtetë ai nuk e di përgjigjen duke ditur sa të lidhur janë dy vëllezërit.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Me partneritet strategjik, Klinika Zhan Mitrev do të bëhet qendër klinike rajonale sipas standardeve më moderne

Të tjera