Rozë

A nuk frikësohet se rrëzohet me këto ‘rrollera’ Mimoza

Autori: Gazeta inFokus 23:23 | 20 May 2020

Mimoza Shkodra po vazhdon të kënaqet në izolim jashtë Kosovës.

Ani pse i mungon muzika dhe aktiviteti i saj në dasma e mbrëmje, ajo nuk po e shpreh indinjatën e saj

Ajo po kënaqet me qetësinë e kësaj periudhe të pandemisë, madje aktivitet si ecje , ushtrimet nuk po i lë pas dorës.

Së fundmi, shihet duke u argëtuar me ‘rrollera’ që as nuk e ka frikën se mund të rrëzohet.

Sa e guximshme.

https://www.instagram.com/mimozashkodra/?utm_source=ig_embed

Të tjera