Lifestyle

A keni parë mjegull në ëndrrën tuaj? Ja çfarë do të thotë

Autori: Gazeta inFokus 10:25 | 10 May 2024

Nëse shihni mjegull në ëndërr , atëherë sipas Onirokritis , interpretimi është si më poshtë:

1-Mjegulla në ëndërr tregon konfuzion dhe rrezik për lëvizje të gabuara për shkak të gjykimit të gabuar.

2-Nëse shihni se po dilni nga një mjegull, do të arrini të shpëtoni nga problemet tuaja.

-Advertisement-

3-Nëse shihni një tjetër person në mjegull, ai do të përpiqet t’ju mashtrojë.

4-Nëse e shihni mjegullën nga larg, përgatituni sepse ekziston rreziku i keqmenaxhimit financiar dhe duhet ta përballoni.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Vrasja e Lulzim Fejzullahut, vjen reagimi i parë nga ministrja Haxhiu

Të tjera