Rozë

A flirtoi Luizi me Jorin?

Autori: Gazeta inFokus 14:02 | 31 March 2023

Në Big Brother Vip është organizuar kompeticionin “Miss&Mister Big Brother, ku banorët duhet të sfilonin dhe pozonin para jurisë.

Pas përfundimit të këtij kompeticioni Jori ishte ajo që u zgjodh Miss Big Brother ndërsa Visi Mister Big Brother. Gjatë sfiladës së Jorit nuk munguan as batutat e Luizit i cili ishte pjesë e jurisë.

Menjëherë pas mbarimit të kompeticionit të bukurisë Miss &Mister Big Brother, u organizua një festë, ku banorët nisën të argëtoheshin dhe të kërcenin me njëri-tjetrin.

Universiteti me i madh publik në SHBA në partneritet me Kolegjin Universum

Të tjera