Lajme

A është penduar Fisnik Ismaili për vendimet e tij gjatë karrierës si politikan?

Autori: Gazeta inFokus 18:42 | 09 October 2019

Fisnik Ismaili sot ka bërë të ditur që është larguar përfundimisht nga politika.

Mirëpo a është penduar ai për vendimet e marra gjatë karrierës së tij si politikan, shkruan Gazeta inFokus.

Ismaili thotë se nuk është penduar për asnjë vendim që ka marrë gjatë gjithë jetës së tij.

Ai duke iu përgjigjur një komentuesi tha se të gjitha vendimet i ka bërë me vetëdijë të plotë dhe se nuk pendohet për asgjë.

Sipas tij nuk pendohet jo vetëm për vendimet po as edhe për një gjest të bërë gjatë gjithë jetës së tij./Gazeta inFokus/

Të tjera