Rozë

A është nënë e një vajze?

Autori: Gazeta inFokus 13:14 | 13 November 2021

Ish-konkurrentja e Për’puthen, Arlida Nezha, e njohur ndryshe i Tola i ka habitur të gjithë me deklaratën e fundit. Teksa i përgjigjes pyetjeve të ndjekësve,ajo ka zuluar se është nënë e një vajze të vogël.

“A ke fëmijë ti? Se të kam parë me një vajzë të vogël prandaj”,ishte pyetja e një ndjekësi.

Përgjigja e Tolës ka qenë e papritur dhe madje ajo e ka shoqëruar edhe me një foto.

“Po. Kjo është mrekullia ime” shkruan Arlida.

Gjatë emisionit nuk është përmendur asnjëherë fakti se Tola ka një vajzë, madje as në takimet që ajo ka pasur me Albin, me të cilin kishte më shumë afrimitet. Kujtojmë që ajo ishte vajza e parë që u eliminua nga Për’puthen, pasi u votua nga djemtë.

Më vonë, ajo tregoi konkurrentët që mendon se kanë shkuar vërtet për dashurinë në program.

“Në dy muaj që kam qenë unë aty, kanë nisur pëlqimet tek disa konkurente. Disa janë aty thjesht ‘hajt se jemi’. Në syrin tim, shoh Mikelën që ka dëshirë të përputhet, por nuk e marrin shumë seriozisht djemtë se është lozonjare dhe dëshiron të jetë protagoniste. Shoh Bashkimin shumë të përfshirë, por Alvisën shumë më pak”, është shprehur Tola.
Image

Të tjera