Rozë

‘A e urove Kiarën për shtatzëninë?’, Olta Gixhari publikon mesazhet me moderatoren

Autori: Gazeta inFokus 13:00 | 08 December 2023

Aktorja Olta Gixhari si duket pas përfundimit të Big Brother Vip ka hedhur pas krahëve mëritë me çiftin Kiara Tito & Luiz Ejlli.

Olta ka zbuluar se e ka uruar Kiarën dhe Luizin pas lajmit se do të bëhen prindër për herë të parë, duke ndarë me ndjekësit dhe mesazhin që i ka dërguar moderatores.
“Urime Kiara në rrugëtimin më të bukur në jetë. Zoti ju bekoi, ashtu qofshi gjithmonë”, i ka shkruar Kiarës, Olta.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Prince Caffe pjesëmarrës në panairin “Gulfood Fair 2024” në Dubai

Të tjera