Rozë

A e puthi Lumbardhi në buzë Albyn?

Autori: Gazeta inFokus 11:19 | 30 November 2023

Afërsia mes Lumbardhit dhe Albyt sa vjen e shtohet.

Mbrëmë, të dy kanë qëndruar bashkë në oborrin e shtëpisë ku edhe kanë biseduar për shumë gjëra.

Në një moment, Lumbardhi edhe e ka puthur Albyn pasi nuk janë ndarë nga njëri-tjetri për as edhe një sekondë sa ishin jashtë.

-Advertisement-

Ndiqni videon.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Studio MASTER në UNI, Merr Diplomë dhe lejeqëndrim t’përhershëm në GJERMANI

Të tjera