Rozë

A e njihni reperin në foto? Më mirë i vogël apo tani i rritur…?

Autori: Gazeta inFokus 22:04 | 03 March 2021

Reperi nga Gjilani, Fero, është një nga emrat më të përfolur nga mediat rozë.

Si për nga ana profesionale po ashtu edhe ajo private, zgjojnë kureshtje të madhe të publikut.

Ai dhe Arbenita janë në pritje të një vajze, ku në adresën e tyre kanë marrë urime të shumta.

Të tjera