Rozë

A e ka zhgënyer babain e saj të ndjerë Loredana Zefi?

Autori: Gazeta inFokus 22:13 | 16 July 2021

E bukura, Loredana Zefi duket te.rheqese ne floket kaqurrele.

Këngëtarja shqiptare, Loredana Zefi, dallohet për bukurinë e saj dhe stilin e veçant.

Së fundi, erdhi me lukun e ri duke u bërë një kaqurrele simpatike.

Kujtojme se artistja tanimë njihet dhe ndërkombtarisht falë krijimtarisë së saj muzikore që është mjaftë e bujshme.

Ndërsa, së fundi ajo ka zgjedhur Kosovën, përkatësisht vendlindjen e saj Ferizajin për pushime.

Loredana fjalën baba e ka tatuazhuar në dorë.

A e ka zhgënyer ndonjëherë të atin tashmë te ndjerë? Këtë e di veç Loredana./kosovarja

Të tjera