Lajme

A E DINI CILI ISHTE VIZATIMI MË I MADH NË KOSOVË PËR FESTËN E 1 QERSHORIT?

Autori: Gazeta inFokus 18:55 | 02 June 2023

Një kampanjë e organizuar nga Viva Fresh Store sjelli gëzim dhe bashkëpunim të jashtëzakonshëm te të gjitha institucionet parashkollore të Kosovës.

Kampanjë kjo e cila mblodhi mbi 400 fëmijë për ta ngjyrosur fletën e madhe, duke krijuar një vepër arti të përbashkët që do të mbetet kujtim i paharruar për ta.


Gëzuar festa e 1 qershorit!

Kudo jemi bashkë!Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

TEB sjellë edhe kartelën prestigjioze VISA Infinite

Të tjera