Lajme

9 te arrestuar gjate operacionit ku u kapën 300 kg marihaunë

Autori: Gazeta inFokus 16:12 | 26 April 2017

Policia e Kosovës në një operacion policor kundër trafikimit me substanca narkotike te ndare në Ferizaj dhe ne Gjakovë.

Gjatë këtij aksioni ku u konfiskua mbi 300 kg marihuanë janë arrestuar 9 persona

A.L   i lindur 1979

-Advertisement-

R.H  i lindur 1969

F.K   i lindur 1979

A.M    i lindur 1973

V.P   i lindur 1985

G.A   i lindur 1984

F.A   i lindur 1977

Z.A   i lindur 1968

R.M   i lindur 1976

Z.A dhe R.M me vendim të prokuronit janë liruara në procedurë të rregullt ndërsa 7 të tjerë janë dërguar në mbajtje./INFOKUSI

Dyshohet që personat e tjerë të përshirë në këtë operacione te jene edhe nga Shqipëria dhe Maqedonia, raporton infokusi.com

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera