Lajme

9 persona të arrestuar për shkelje të masave

Autori: Gazeta inFokus 11:02 | 22 May 2020

Policia e Kosovës brenda 24 orëve të fundit për mosveprim sipas dispozitave shëndetësore gjatë epidemisë ka ndaluar 9 persona. Komuna e Prizrenit prin me 7 të arrestuar, ndërsa një rast në Prishtinë dhe një nga departamenti i kufirit.

Të tjera