Sport

“60 plumba”, Duka zbulon emrin e personit që i dërgoi mesazhin

Autori: Gazeta inFokus 23:48 | 24 January 2022

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka ka reaguar pas shpërthimit me eksploziv mbrëmjen e sotme në hyrje të shtëpisë së tij në Durrës.

Ai tha se kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur autori ka vendosur dinamitin, teksa ka zbuluar se ka marrë një kërcnim në telefon.

Armand Duka, Ngjarje: Kam dëgjuar shumë gjëra. Atë konfliktin e FSHF me kryetarit të bashkisë. është shumë e rëndë. Uroj të mos ketë lidhje personalisht.

Kërcënim me telefon për jetën: Po, e kam marrë një gjë të tillë. Se kam denoncuar. Ka shumë njerëz këtu afër, është dhe me fjalë të ndyra. Ti luan me dy standartem, ti tallesh me lekët tona, jep dorëheqjen I THASHë PëRGJIGJE MJAFTON NJë po. Bëra një hetim vetë. ëshë një numër I përdorur njëherë është karikuar njëherë në një telefon në Durrës. Me atë emër ishte 1 mijë numra me këtë numër. E kam dhe emrin në fakt. E kisha harruar se kishte shumë ngjarje. Sabian Rrapushi.

Të tjera

rel="nofollow"